Apr
19
Fri
2019
EuroHockey Club Challenge I, Women @ Lille, France
Apr 19 – Apr 22 all-day
EuroHockey Club Challenge I, Women @ Lille, France
  Pool A     Pool B
1 SK Slavia Prague (CZE)   2 Lille MHC (FRA)
4 Clydesdale Western HC (SCO)   3 Luzerner SC (SUI)
5 Gintra Strekte Uni HC (LTU)   6 HC Saint-Petersburg (RUS)
8 HC Rotweiss Wettingen (SUI)   7 Braxgata HC (BEL)
EuroHockey Club Cup, Women @ AH&BC Amsterdam, The Netherlands
Apr 19 – Apr 22 all-day
EuroHockey Club Cup, Women @ AH&BC Amsterdam, The Netherlands

HC ‘s-Hertogenbosch (NED), AH&BC Amsterdam (NED), Der Club an der Alster (GER), UHC Hamburg (GER), Real Sociedad de Fútbol SAD (ESP), Surbiton HC (ENG), GHC Ritm Grodno (BLR), Loreto HC (IRL).

Jun
6
Thu
2019
EuroHockey Club Challenge II, Men @ Prague, Czech Republic
Jun 6 – Jun 9 all-day
EuroHockey Club Challenge II, Men @ Prague, Czech Republic

 

  Pool A     Pool B
1 AD Lousada (POR)   2 SK Slavia Prague (CZE)
4 HK Lipovci (SLO)   3 Grammarians HC (GIB)
5 KPH Rača (SVK)   6 Ardas Rudamina (LTU)
      7 Nacka LHK (SWE)

Bolu Belediyesi Spor Kulübü (TUR) withdrew

EuroHockey Club Challenge IV, Men @ Kordin, Malta
Jun 6 – Jun 9 all-day
EuroHockey Club Challenge IV, Men @ Kordin, Malta
  Pool A     Pool B
1 Qormi HC (MLT)   2 Seinäjoki United (FIN)
4 Építők HC (HUN)   3 HC Kilppari (FIN)
5 Floriana Young Stars HC (MLT)   6 Kringsjå SK (NOR)
8 HC Luxembourg (LUX)   7 Eagles HC (GIB)
Jun
7
Fri
2019
EuroHockey Club Challenge III, Women @ Boryspil, Ukraine
Jun 7 – Jun 10 all-day
EuroHockey Club Challenge III, Women @ Boryspil, Ukraine
Pool A Pool B
1 HC 1972 Rakovník (CZE) 2 Gaziantep Polisgücü SK (TUR)
4 HK Zelina (CRO) 3 HAHK Mladost (CRO)
5 Nacka LHK (SWE) 6 Kolos Boryspil (UKR)
7 Grupo Desportivo do Viso (POR)
EuroHockey Club Challenge I, Men @ Siemianowice Śląskie, Poland
Jun 7 – Jun 10 all-day
EuroHockey Club Challenge I, Men @ Siemianowice Śląskie, Poland
Pool A Pool B
1 HKS Siemianowiczanka (POL) 2 HC Bra (ITA)
4 HK Trešnjevka (CRO) 3 Slagelse Hockeyklub (DEN)
5 SG Amsicora ASD (ITA) 6 Servette HC Geneva (SUI)
8 Whitchurch HC (WAL) 7 HK Zelina (CRO)
EuroHockey Club Challenge II, Women @ Vienna, Austria
Jun 7 – Jun 10 all-day
EuroHockey Club Challenge II, Women @  Vienna, Austria
Pool A Pool B
1 Swansea City (WAL) 2 HF Lorenzoni (ITA)
4 Zuvedra Tauras (LTU) 3 SV Arminen (AUT)
5 St. Germain (FRA) 6 SG Amsicora ASD (ITA)
8 Cardiff University HC (WAL) 7 NAVAX AHTC (AUT)