EuroHockey

Calendar

Competitions Meetings Institute
Competitions
Competitions Meetings Institute
Competitions
Wednesday 3rd July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship Girls 2024
07:00
07:00
UKRUKR
VS
SUISUI
07:40
07:40
WALWAL
VS
GEOGEO
09:40
09:40
POLPOL
VS
CROCRO
10:20
10:20
TURTUR
VS
AUTAUT
13:00
13:00
WALWAL
VS
UKRUKR
13:40
13:40
SUISUI
VS
GEOGEO
15:40
15:40
CROCRO
VS
AUTAUT
16:20
16:20
TURTUR
VS
POLPOL
Wednesday 3rd July 2024 - EuroHockey 5s Championship Men 2024
08:00
08:00
UKRUKR
VS
LTULTU
08:40
08:40
FINFIN
VS
SWESWE
09:20
09:20
TURTUR
VS
CZECZE
10:00
10:00
CYPCYP
VS
ITAITA
13:00
13:00
SUISUI
VS
LTULTU
13:40
13:40
UKRUKR
VS
SWESWE
14:20
14:20
TURTUR
VS
ITAITA
15:00
15:00
POLPOL
VS
CZECZE
Wednesday 3rd July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship Boys 2024
08:20
08:20
UKRUKR
VS
POLPOL
09:00
09:00
SUISUI
VS
TURTUR
11:00
11:00
CROCRO
VS
SVKSVK
11:40
11:40
AUTAUT
VS
WALWAL
14:20
14:20
SUISUI
VS
UKRUKR
15:00
15:00
POLPOL
VS
TURTUR
17:00
17:00
CROCRO
VS
AUTAUT
17:40
17:40
WALWAL
VS
SVKSVK
Wednesday 3rd July 2024 - EuroHockey 5s Championship Women 2024
10:40
10:40
WALWAL
VS
FINFIN
11:20
11:20
SWESWE
VS
LUXLUX
15:40
15:40
TURTUR
VS
LTULTU
16:20
16:20
UKRUKR
VS
ITAITA
17:00
17:00
WALWAL
VS
LUXLUX
17:40
17:40
POLPOL
VS
FINFIN
Thursday 4th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship Girls 2024
06:30
06:30
UKRUKR
VS
GEOGEO
07:10
07:10
SUISUI
VS
WALWAL
09:10
09:10
CROCRO
VS
TURTUR
09:50
09:50
POLPOL
VS
AUTAUT
13:00
13:00
1st Pool A
VS
4th Pool B
13:40
13:40
2nd Pool B
VS
3rd Pool A
14:20
14:20
2nd Pool A
VS
3rd Pool B
15:00
15:00
1st Pool B
VS
4th Pool A
Thursday 4th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship II Boys 2024
07:00
07:00
ARMARM
VS
DENDEN
08:00
08:00
LUXLUX
VS
BULBUL
13:00
13:00
ARMARM
VS
BULBUL
14:00
14:00
GEOGEO
VS
DENDEN
Thursday 4th July 2024 - EuroHockey 5s Championship Women 2024
07:00
07:00
ITAITA
VS
LTULTU
07:40
07:40
TURTUR
VS
UKRUKR
08:20
08:20
LUXLUX
VS
FINFIN
09:00
09:00
SWESWE
VS
POLPOL
13:00
13:00
UKRUKR
VS
LTULTU
13:40
13:40
ITAITA
VS
TURTUR
14:20
14:20
FINFIN
VS
SWESWE
15:00
15:00
WALWAL
VS
POLPOL
Thursday 4th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship Boys 2024
07:50
07:50
UKRUKR
VS
TURTUR
08:30
08:30
POLPOL
VS
SUISUI
10:30
10:30
WALWAL
VS
CROCRO
11:10
11:10
AUTAUT
VS
SVKSVK
15:40
15:40
1st Pool A
VS
4th Pool B
16:20
16:20
2nd Pool B
VS
3rd Pool A
17:00
17:00
2nd Pool A
VS
3rd Pool B
17:40
17:40
1st Pool B
VS
4th Pool A
Thursday 4th July 2024 - EuroHockey 5s Championship Men 2024
09:40
09:40
SWESWE
VS
LTULTU
10:20
10:20
FINFIN
VS
SUISUI
11:00
11:00
ITAITA
VS
CZECZE
11:40
11:40
CYPCYP
VS
POLPOL
15:40
15:40
LTULTU
VS
FINFIN
16:20
16:20
UKRUKR
VS
SUISUI
17:00
17:00
CZECZE
VS
CYPCYP
17:40
17:40
TURTUR
VS
POLPOL
Friday 5th July 2024 - EuroHockey 5s Championship Men 2024
07:00
07:00
SUISUI
VS
SWESWE
07:40
07:40
FINFIN
VS
UKRUKR
08:20
08:20
CYPCYP
VS
TURTUR
09:00
09:00
POLPOL
VS
ITAITA
13:00
13:00
3rd Pool B
VS
4th Pool A
13:45
13:45
1st Pool A
VS
2nd Pool B
14:30
14:30
3rd Pool A
VS
4th Pool B
15:15
15:15
1st Pool B
VS
2nd Pool A
17:30
17:30
5th Pool A
VS
5th Pool B
Friday 5th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship II Boys 2024
07:00
07:00
BULBUL
VS
DENDEN
08:00
08:00
LUXLUX
VS
GEOGEO
13:00
13:00
DENDEN
VS
LUXLUX
14:00
14:00
ARMARM
VS
GEOGEO
Friday 5th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship Boys 2024
08:00
08:00
Loser QF1
VS
Loser QF2
08:40
08:40
Winner QF1
VS
Winner QF2
09:20
09:20
Loser QF3
VS
Loser QF4
10:00
10:00
Winner QF3
VS
Winner QF4
15:00
15:00
Loser M17
VS
Loser M19
15:40
15:40
Winner M17
VS
Winner M19
Friday 5th July 2024 - EuroHockey 5s Championship Women 2024
09:40
09:40
SWESWE
VS
WALWAL
10:20
10:20
POLPOL
VS
LUXLUX
16:00
16:00
4th Pool B
VS
5th Pool A
16:45
16:45
1st Pool A
VS
2nd Pool B
18:15
18:15
1st Pool B
VS
2nd Pool A
Friday 5th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship Girls 2024
10:40
10:40
Loser QF1
VS
Loser QF2
11:20
11:20
Winner QF1
VS
Winner QF2
12:00
12:00
Loser QF3
VS
Loser QF4
12:40
12:40
Winner QF3
VS
Winner QF4
16:20
16:20
Loser M17
VS
Loser M19
17:00
17:00
Winner M17
VS
Winner M19
Saturday 6th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship II Boys 2024
04:30
04:30
LUXLUX
VS
ARMARM
05:30
05:30
GEOGEO
VS
BULBUL
08:30
08:30
3rd Pool A
VS
4th Pool A
09:40
09:40
1st Pool A
VS
2nd Pool A
Saturday 6th July 2024 - EuroHockey 5s Championship Men 2024
06:30
06:30
Loser M21
VS
Loser M23
07:15
07:15
Loser SF1
VS
Loser SF2
09:30
09:30
Winner M21
VS
Winner M23
11:45
11:45
Winner SF1
VS
Winner SF2
Saturday 6th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship Boys 2024
07:30
07:30
Loser SF1
VS
Loser SF2
10:00
10:00
Winner SF1
VS
Winner SF2
Saturday 6th July 2024 - EuroHockey 5s Championship Women 2024
08:00
08:00
4th Pool A
VS
Winner M17
08:45
08:45
Loser SF1
VS
Loser SF2
10:15
10:15
Winner SF1
VS
Winner SF2
11:00
11:00
3rd Pool A
VS
3rd Pool B
Saturday 6th July 2024 - EuroHockey 5s U16 Championship Girls 2024
08:45
08:45
Loser SF1
VS
Loser SF2
11:15
11:15
Winner SF1
VS
Winner SF2
Sunday 14th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Men 2024
07:45
07:45
FRAFRA
VS
TURTUR
10:15
10:15
GERGER
VS
BELBEL
15:45
15:45
NEDNED
VS
ENGENG
18:15
18:15
ESPESP
VS
IRLIRL
Sunday 14th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Women 2024
08:00
08:00
ENGENG
VS
AUTAUT
10:00
10:00
GERGER
VS
IRLIRL
16:00
16:00
NEDNED
VS
ESPESP
18:00
18:00
BELBEL
VS
FRAFRA
Monday 15th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Men 2024
07:00
07:00
AUTAUT
VS
LUXLUX
09:15
09:15
ITAITA
VS
UKRUKR
11:30
11:30
POLPOL
VS
LTULTU
Monday 15th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Men 2024
08:00
08:00
BELBEL
VS
TURTUR
10:15
10:15
FRAFRA
VS
GERGER
Monday 15th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Men 2024
13:45
13:45
CZECZE
VS
FINFIN
16:00
16:00
WALWAL
VS
SUISUI
Monday 15th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Women 2024
15:00
15:00
BELBEL
VS
NEDNED
17:15
17:15
ESPESP
VS
FRAFRA
Tuesday 16th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Women 2024
08:00
08:00
IRLIRL
VS
AUTAUT
10:15
10:15
ENGENG
VS
GERGER
Tuesday 16th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Women 2024
12:00
12:00
SCOSCO
VS
UKRUKR
14:15
14:15
POLPOL
VS
TURTUR
Tuesday 16th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Men 2024
12:30
12:30
AUTAUT
VS
LTULTU
14:45
14:45
LUXLUX
VS
ITAITA
17:00
17:00
POLPOL
VS
UKRUKR
Tuesday 16th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Men 2024
13:45
13:45
SCOSCO
VS
FINFIN
16:00
16:00
CZECZE
VS
SUISUI
Tuesday 16th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Women 2024
14:00
14:00
WALWAL
VS
ITAITA
16:15
16:15
CZECZE
VS
LTULTU
Tuesday 16th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Men 2024
15:00
15:00
ENGENG
VS
IRLIRL
17:15
17:15
ESPESP
VS
NEDNED
Wednesday 17th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Men 2024
07:45
07:45
GERGER
VS
TURTUR
08:00
08:00
BELBEL
VS
FRAFRA
15:45
15:45
NEDNED
VS
IRLIRL
16:00
16:00
ENGENG
VS
ESPESP
Wednesday 17th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Women 2024
10:00
10:00
GERGER
VS
AUTAUT
10:15
10:15
IRLIRL
VS
ENGENG
18:00
18:00
NEDNED
VS
FRAFRA
18:15
18:15
ESPESP
VS
BELBEL
Wednesday 17th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Women 2024
12:00
12:00
POLPOL
VS
SCOSCO
14:15
14:15
UKRUKR
VS
TURTUR
Wednesday 17th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Men 2024
12:30
12:30
ITAITA
VS
AUTAUT
14:45
14:45
UKRUKR
VS
LTULTU
17:00
17:00
LUXLUX
VS
POLPOL
Wednesday 17th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Women 2024
14:00
14:00
ITAITA
VS
LTULTU
16:15
16:15
CZECZE
VS
WALWAL
Wednesday 17th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Men 2024
16:00
16:00
WALWAL
VS
SCOSCO
Thursday 18th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Men 2024
14:30
14:30
SUISUI
VS
FINFIN
Friday 19th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Women 2024
06:00
06:00
UKRUKR
VS
POLPOL
08:15
08:15
SCOSCO
VS
TURTUR
Friday 19th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Men 2024
07:00
07:00
UKRUKR
VS
LUXLUX
09:15
09:15
LTULTU
VS
ITAITA
11:30
11:30
POLPOL
VS
AUTAUT
Friday 19th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Women 2024
07:45
07:45
4th Pool A
VS
4th Pool B
08:00
08:00
1st Pool A
VS
2nd Pool B
10:00
10:00
3rd Pool A
VS
3rd Pool B
10:15
10:15
1st Pool B
VS
2nd Pool A
Friday 19th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Women 2024
08:00
08:00
WALWAL
VS
LTULTU
10:15
10:15
ITAITA
VS
CZECZE
Friday 19th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Men 2024
09:15
09:15
CZECZE
VS
SCOSCO
11:30
11:30
FINFIN
VS
WALWAL
Friday 19th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Men 2024
14:30
14:30
3rd Pool A
VS
3rd Pool B
14:45
14:45
1st Pool A
VS
2nd Pool B
16:45
16:45
4th Pool A
VS
4th Pool B
17:00
17:00
1st Pool B
VS
2nd Pool A
Saturday 20th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Women 2024
06:00
06:00
3rd Pool A
VS
4th Pool A
08:15
08:15
1st Pool A
VS
2nd Pool A
Saturday 20th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Men 2024
07:00
07:00
LTULTU
VS
LUXLUX
09:15
09:15
AUTAUT
VS
UKRUKR
11:30
11:30
ITAITA
VS
POLPOL
Saturday 20th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Women 2024
07:30
07:30
3rd Pool A
VS
4th Pool B
07:45
07:45
3rd Pool B
VS
4th Pool A
09:45
09:45
Loser 14
VS
Loser 16
15:45
15:45
Winner 14
VS
Winner 16
Saturday 20th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-A Women 2024
08:00
08:00
3rd Pool A
VS
4th Pool A
10:15
10:15
1st Pool A
VS
2nd Pool A
Saturday 20th July 2024 - EuroHockey U21 Championship II-B Men 2024
08:15
08:15
WALWAL
VS
CZECZE
10:30
10:30
SCOSCO
VS
SUISUI
Saturday 20th July 2024 - EuroHockey U21 Championship Men 2024
13:30
13:30
Loser 14
VS
Loser 16
13:45
13:45
3rd Pool A
VS
4th Pool B
16:00
16:00
3rd Pool B
VS
4th Pool A
18:00
18:00
Winner 14
VS
Winner 16
Thursday 22nd August 2024 - EuroHockey Championship Qualifier A Men 2024
09:00
09:00
UKRUKR
VS
LTULTU
11:15
11:15
SCOSCO
VS